Ahoj maminky z celého světa.

Jsme Joanna a Lee. Už je to 9 let co jsme se přestěhovaly z Koreji sem, do České republiky a milujeme to tady. 

Máme tři děti: tříleté, sedmileté a dvanáctileté. Od začátku jsme hledaly nějaké produkty k pojmenování věcí našich dětí, když budou chodit do školky, do školy nebo pojedou na tábory a výlety, ale zjistily jsme, že najít nějaké kvalitní a k tomu ještě hezké je tady v Česku opravdový oříšek. Takže bychom musely objednávat věci ze zahraničí, což je zbytečně drahé. 

V Koreji a v Japonsku je přitom tak běžné, že maminky chystají věci do školy svým malým dětem a pojmenovávají je razítky a nálepkami, aby se za žádnou cenu nic neztratilo. Je škoda, že tady v Česku to takovým zvykem není, protože to velmi ulehčí práci a ušetří peníze. 

A tak nás napadlo, že začneme tyhle pojmenovávací produkty pro děti a maminky vyrábět. Proč ne? Maminky v Evropě by si tohle měly užít taky, a to s kvalitními výrobky a za rozumnou cenu, tak jako v Koreji a Japonsku. A co víc, dětem se naše designy budou tak moc líbit! 

Snažíme se, aby byly naše výrobky co nejvíc kvalitní a přesně podle očekávání všech maminek a zákaznic. Zakládáme si na tom, aby byly naše výrobky perfektní, jsou totiž pro vaše milované děti a tak testujeme a testujeme, aby byly naprosto bezchybné. 

Víme, že ať už je to v Koreji, nebo v Česku, maminky chtějí svým dětem dát vždy to nejlepší. S našimi výrobky jim uděláte nesmírnou radost a zároveň ušetříte hodně peněz. 

Jméno každého chlapečka či holčičky je jedinečné a originální. Proto každému vyrobíme něco stejně jedinečného a originálního, protože si to tak moc zaslouží.